O firmie

Gabinet kosmetyczny Dagmara Frankowska – Lublin

Kosmetyką zajmuję się z zamiłowania. Gwarantuję, że moja wiedza, umiejętności i zaangażowanie zostaną wykorzystane dla Państwa satysfakcji. Mój salon kosmetyczny oferuje szeroki wachlarz usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Oczywiście do mojego salonu kosmetycznego bardzo chętnie zapraszam także panów.

Ofertę kosmetyczną i estetyczną adresuję do kobiet i do mężczyzn. Pozytywne opinie o usługach świadczonych w Salonie wypowiada wiele zadowolonych Klientek, a także Klientów.

Moim celem jest fachowa i skuteczna pomoc w przypadkach, w których zwykła kosmetyka sobie nie radzi. Gabinet kosmetyczny Dagmara Frankowska jest jednym z nielicznych miejsc specjalizujących się w leczeniu problemów z trądzikiem młodzieńczym, trądzikiem różowatym, atopowym zapalaniem skóry, przebarwieniami, bliznami, rozszerzonymi naczyniami, zmarszczkami.

Skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Mam świadomość, że każda osoba ma inną cerę i inny problem, wymaga to unikalnego doboru zabiegów w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją w domu, aby przedłużyć efekty uzyskane w gabinecie.

Gabinet kosmetyczny - Atuty

  • profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i stale uzupełnianą wiedzą podczas szkoleń, sympozjów i konferencji,
  • wysoka jakość usług,
  • najwyższej jakości kosmetyki do zabiegów,
  • najwyższe standardy utrzymania czystości i higieny,
  • bezpłatne konsultacje kosmetyczne, ponadto zabiegi są uzupełniane o instruktaż zabiegowy
  • korzystne ceny i atrakcyjne rabaty,
  • ciepła i przyjazna atmosfera,
  • dogodne i elastyczne godziny otwarcia

Pracuję na kosmetykach renomowanych firm, m.in. estGen, SKIN Simply Nutrition. Kosmetyki wyżej wymienionych firm oferuję także w sprzedaży detalicznej, w ramach pielęgnacji pozabiegowej, w celu podtrzymania efektów uzyskanych podczas zabiegów.

Miła i kameralna atmosfera, ciepłe i przytulne wnętrze, relaksująca muzyka pozwolą Państwu odprężyć się, wyciszyć a następnie cieszyć się efektami naszych starań już po opuszczeniu salonu kosmetycznego.

Serdecznie zapraszam.

Translate »