RevitaLash

RevitaLash®Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi. Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

Marka RevitaLash lider światowy, który jako pionier stworzył w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, wprowadził w czerwcu 2011 roku najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach zastosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Badania potwierdziły skuteczność zastosowania i najwyższe bezpieczeństwo. RevitaLash ® Advanced jest testowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Bardziej gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs, nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka.

W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziła poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash®Advanced. RevitaLash®Advanced jest doskonałą alternatywą na piękne i długie rzęsy w postaci dermokosmetyku o łatwej aplikacji.

Odkryte piękno dla naturalnych rzęs. Żegnajcie sztuczne rzęsy!!!

RevitaLash Advanced

RevitaLash®Advanced 3,5ml – 6 miesięcy kuracji
RevitaLash®Advanced 2ml – 3 miesiące kuracji

Mascara Revitalash

Mascara Revitalash

Revitabrow

     Revitabrow – odżywka do brwi, pojemność 3 ml

      Hair by RevitaLash – odżywka do włosów, opakowanie 46ml wystarcza na około 3 miesiące codziennego stosowania

RevitaLash Perfect Primer – pielęgnacyjna baza pod tusz, pojemność 7,39ml


„Zestaw Wiosenny by RevitaLash®”

  • RevitaLash ®ADVANCED – 3,5ml – odżywka stymulująca wzrost rzęs, 6 miesięcy codziennej kuracji. Działanie i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych na świecie. Niedościgniony skład opracowany przez zespół doktora Brinkenhoffa.
  • RevitaLash® Fineline Primer – jedwabista baza pod makijaż wypełniająca drobne linie i zmarszczki. Natychmiastowy efekt gładkiej i elastycznej skóry!
  • Kompaktowe lusterko RevitaLash®
  • Rozkwitająca torebka RevitaLash®

Translate »