Kosmeceutyki

Danne Montague King to światowa marka z ponad 40-letnim doświadczeniem. Słynie z produktów-kosmeceutyków, przeznaczonych dla cer problematycznych, a także przeciwdziałających starzeniu się skóry. Na tym polu ma znakomite wyniki, poparte wieloletnimi badaniami i rozwojem programów paramedycznych.

Twórcą Danne Method of Natural Pharmacology jest botanik i chemik kosmetyczny Dr Danne Montague King. Jako młody człowiek przechodził bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort, jaki muszą doświadczać osoby, których kondycja skóry daleka jest od oczekiwań. W związku z brakiem stosownych środków zaradczych Dr M.King zdecydował się zgłębić wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się skóry oraz mechanizmy działania ludzkiego ciała.

Dr M.King jest jednym spośród pierwszych biochemików, którzy docenili znaczenie enzymów w procesie oczyszczania i naprężania skóry. Jako pierwszy na świecie opracował jej system odmładzania, oferując komórkom taką chemię, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować. Podejście to zdobyło uznanie na świecie, ponieważ pozwala połączyć biochemię pojedynczej osoby z odpowiednią terapią skórną. Jego badania nad terapią z użyciem witaminy C jako czynnikiem przeciwrodnikowym i uaktywniającym kolagen trwały trzy dekady. Przynosząc mu międzynarodową sławę w dziedzinie farmakologii oraz kosmetologii.

Programy Danne Paramedical, oparte na naturalnej farmakologii, odrzucają syntetyczne podejście do pielęgnacji skóry. Zawarte w produktach DMK botaniczne składniki posiadają wysoki stopień stężenia farmakologicznego. Dlatego oddziaływują bezpośrednio na wewnętrzną strukturę skóry oraz jej funkcję. Pomagają w rozwiązywaniu głębszych problemów i poprawiają kondycję każdej skóry, niezależnie od wieku, płci oraz pochodzenia etnicznego.

Wyselekcjonowane składniki botaniczne, takie Jak: owoce, rośliny, korzenie, gatunki kory oraz inne. zawarte w produktach DMK zostały lak dobrane i skomponowane, aby nie wywoływały reakcji alergicznych. Wykorzystano w nich aminokwasy, proteiny, enzymy, witaminy, minerały i oleje roślinne, tworząc środowisko, które wspomaga prawidłowy rozwój skóry. Dzięki unikalnym rozwiązaniom, produkty DMK należą do najbardziej skutecznych zarówno w połączeniu z zabiegami na twarz i ciało. Jak i w codziennej pielęgnacji domowej.

„Stworzenie techniki produktów pomagających utrzymać młodzieńczy i wygląd kobiet i mężczyzn bez względu, na wiek było i jest moim życiowym dążeniem”

Dr Danne Montague King

Translate »