Zabiegi odmładzające

  • Brak kategorii

Zabiegi Odmładzające

Pielęgnacja odmładzająca ma na celu przede wszystkim działanie profilaktyczne, które polega na opóźnieniu procesów starzenia się skóry i utrzymaniu jej jak najdłużej w zdrowej, pięknej kondycji.

Zabiegi anti aging:
– zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry,
– działają ochronnie i stabilizująco na tkanki.
– wspomagają naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry usuwając postępujące oznaki starzenia.

Bardzo ważne jest, aby pelęgnację taką dostosować do indywidualnych potrzeb skóry – to zagwarantuje nam optymalny efekt. Kiedy stosować: Aby zachować gładkość i dobre napięcie skóry, pielęgnację anti aging najlepiej zacząć jak najwcześniej, przed 30 rokiem życia, szczególnie jeżeli często narażamy ją na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (nadmierne opalanie, palenie papierosów). Dzięki odpowiedniej pielęgnacji anti aging możemy również znacznie poprawić stan oraz spowolnić proces starzenia skóry dojrzałej.

Proponujemy grupy zabiegów:

1. Zabiegi Biologiczne
Ekskluzywne, niezwykle skuteczne zabiegi z pogranicza kosmetyki i paramedycyny. W preparatach stosowane są naturalne substancje pochodzenia roślinnego, biologicznego i morskiego o najwyższych stosowanych w kosmetologii stężeniach składników aktywnych (co najmniej 23 %). Zabiegi i produkty biologiczne rewitalizują, stymulują i odbudowują tkanki skóry. Polecane są dla osób w każdym wieku bez względu na rodzaj skóry i jej problem.

2. Peelingi Kwasami
Peelingi kwasami są bardzo skuteczną, naturalną metodą cofania wskazówek zegara biologicznego skóry. Mają bardzo korzystne działanie na skórę właściwą prowadząc do zwiększenia jej grubości bez wywoływania stanu zapalnego. Przy regularnym stosowaniu peelingów dochodzi do poprawy sprężystości i elastyczności skóry. Równolegle obserwuje się zwiększoną produkcję włókien kolagenu i mukopolisacharydów, co prowadzi do zatrzymania wody w głębi skóry, spłycenia zmarszczek, a także długofalowej poprawy biologicznych i estetycznych właściwości skóry.

3. Zabiegi Leczniczo − Korekcyjne
Zabiegi te opierają się na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania i przywracania równowagi skórze bez narażania jej na ryzyko powikłań, bólu, niepewności i czasowej izolacji. Metodą jonoforezy i sonoforezy do żywych komórek skóry dostarczane są skoncentrowane dawki witamin i antyutleniaczy, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Skóra produkuje zwiększoną ilość zdrowego kolagenu i elastyny, co powoduje widoczną poprawę jej struktury oraz kondycji, uzyskanie jednolitego koloru i zdrowego, młodego wyglądu.

4. Zabiegi Dermokosmetyczne
Zabiegi dla twarzy z użyciem dermokosmetyków rozpoczynają się od profesjonalnej konsultacji i fachowej analizy skóry. Kosmetyczka opracowuje Mapę Twarzy, obrazującą stan zdrowia i kondycję skóry, na podstawie której komponuje zabieg „na receptę”, odpowiadający stuprocentowo indywidualnym potrzebom. Dzięki ukierunkowaniu każdego etapu pielęgnacji na specyficzne problemy skóry i konkretne cele pielęgnacyjne, osiągamy doskonałe, widoczne gołym okiem, efekty.

Translate »